Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Siemens Çağrı Yönetim Merkezi

Çağrı Yönetim Merkezi,

- Ürünlerimiz
- Kampanyalarımız
- Bayilerimiz
- Hizmetlerimiz
hakkında her türlü bilgiye ulaşmada, yani MÜŞTERİ HİZMETLERİ'nde en hızlı ve doğru kaynak olmayı amaçlıyor.

444 66 88 arayın; profesyonel servis anlayışını yakından tanımış olacaksınız.

Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Bu amaçla; ürün bilgileri, teknik destek, kampanya detayı ve uygulamaları, bayi adres bilgileri gibi her türlü soru ve sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor.

Ayrıca, sürekli yapılan anketlerle düzenli olarak müşteri memnuniyeti ölçülür.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, alan kodu çevirmeden tek bir numarayla Siemens Çağrı Yönetim Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Haftanın 7 günü, Siemens Çağrı Yönetim Merkezi'ni arayabilir; beklemeden, yorulmadan profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılı Hizmet Anlayışımız.
Acil Nöbetçi Servis
Şimdi, normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak bir nöbetçi acil servisimiz var. Pazar günleri 10:00-22:00, diğer günler 20:00-22:00 saatleri arasında Acil Nöbetçi Servis ekibi hizmet vermeyi sürdürecek. Bayram ve resmi tatil günlerinde bile!

İki Saat Aralığında Randevu Garantisi
Artık gün boyu eve kapanıp servis beklemek yok. Servis randevuları iki saat aralığında veriliyor ve ekibimiz verilen saat aralığında mutlaka size ulaşıyor.örn; 09:00-11:00 arası

Profesyonel Ekip
Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.

On-Line Takip
Yapılan tüm başvurular, bilgisayara kaydedilerek düzenli takip gerçekleştirilir. Ürüne yapılan her işlem on-line izlenerek gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

Hizmet Anlayışımız
Servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla, yerine geçici olarak ikame ürün bırakılır. Küçük ev aletleriniz bile evinizden alınarak onarılır ve yine evinize teslim edilir.

Tam Donanımlı Servis Filosu
Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmıştır. Ayrıca pek çok farklı yedek parçayı ve aksesuarı barındıran minik bir depo işlevini de görür. Bir aksesuar bile olsa, ihtiyaç duyduğunuzda telefon etmeniz yeterlidir; adresinize teslim edilir.

Orijinal Yedek Parça
Servisimizde 40.000 farklı orijinal yedek parça mevcuttur. Ve değiştirilen her yedek parça, yurt çapında geçerli olmak üzere, 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Yaygın servis ağına sahibiz.
Başvurularınız anında online olarak izleniyor.
Müşteri memnuniyetini takip ediyoruz.
2 saat aralığında randevu olanağı sağlıyoruz.
İhtiyaç duyduğunuz tüm Siemens aksesuarlarını evinize kadar getiriyoruz.
En son teknolojiyle donatılan servis araçlarımız gerekli yedek parça ve aksesuar stokuna da sahiptir.
Pazar günü : 10.00-22.00
Diğer günler : 20.00-22.00
saatleri arasında acil nöbetçi
servis hizmeti sunuyoruz.
Servisimiz hijyen konusunda çok titizdir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse mutlaka galoş giyilir.
Müşterilerimzden gelen, kampanya, ürün,yetkili satıcı ve servisle ilgili her türlü soru çağrı yönetim merkezimizdeki uzman ekip tarafından yanıtlanıyor.
Uzun süreli tamir gerektiren ve servis atölyesine alınması zorunlu olan ürünlerde (soğutucu, ocak gibi) geçici olarak ikame ürün bırakıyoruz.
Siemens, servis hizmetlerinin kalitesini yükseltmek için servis teknisyenlerine sürekli en modern eğitim olanaklarını sunuyor. Bu amaçla kurulan Siemens Eğitim Akademisi, teknik ve insan ilişkileri eğitimleriyle personelin gelişen teknoloji hakkında bilgi sahibi olup kendilerini yenilemelerini sağlıyor.
Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler