Dijital Sertifika

Bu sitenin, aşağıda ticari ünvanı belirtilen Siemens yetkili satıcısına ait olduğu doğrulanmıştır:
BARTIN (KUZEY AND. BLG.) Siemens Yetkili Servisi Yetkili servisimizin adres bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Sayın ziyaretçimiz, bu doğrulamadan emin olmak için lütfen aşağıda yer alan güvenlik uyarılarını inceleyiniz.

Siemens Yetkili Satıcıları Merkezi Web Siteleri Sistemi altında yayımlanan yetkili satıcı siteleri, hem sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmayı hem de ziyaret ettiğiniz web sitesinin gerçek bir Siemens Yetkili Satıcısı'na ait olduğundan emin olmanızı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu bilginin doğruluğunu lütfen aşağıdaki hususlara dikkate alarak kontrol ediniz:

1 - SYS Dijital Sertifikası'nı kontrol edin. Yukarıda doğrulanan ticari ünvanın, ziyaret ettiğiniz sitede sözü edilen yetkili satıcının ismiyle örtüşmesi gerekmektedir.


2 - 128 bit SSL korumasını kontrol edin. Bu satırları okuduğunuz pencereye dikkat edin! İnternet tarayıcınızın adres çubuğunda görüntülenen adresi lütfen kontrol edin. Doğrulamanın güvenliği için sisteme bağlı olarak yayımlanan tüm yetkili bayi siteleri 128 bit SSL sertifikasına sahiptir ve internet adresinin başında, yandaki resimde örneği görüldüğü gibi https ibaresi mutlaka görüntülenebilmelidir.


3 - SSL sertifikasını kontrol edin. SYS Merkezi Web Siteleri Sistemi ile yayımlanan tüm bayi siteleri, güvenilirliklerini doğrulayan endüstri standartlarında 128 bit SSL sertifikalarına sahiptir. Lütfen sitenin sayfalarında, en alt kısımda, yandaki SSL sertifikası logosunun bulunup bulunmadığını kontrol ediniz. Eğer varsa SSL site seal - click to verify logosuna tıklayabilir ve SSL sertifikasını sağlayan kurumun güvenlik sistemi içinde bu sertifikanın da doğruluğunu sınayabilirsiniz. SSL logosuna tiklanınca açılacak pencerenin de ikinci maddede belirtmiş olduğumuz https ile başlayan bir adreste açılması gerekmektedir.

Yukarıdaki maddelerde yer alan koşulların tümünü sağlayan web siteleri, Siemens tarafından yetkilendirilmiş satıcıların siteleridir. Bu sitelerde yer alan bilgilere güvenebilirsiniz.

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler