Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Ayvalik, Gömeç,  aliçetinkaya mahallesi,  sakarya mahallesi ,  fethiye mahallesi,  yüzelli evler ,  namıkkemal mahallesi,  mithatpaşa mahallesi,  kahramanlar mahallesi,  ilkkurşun mahallesi,  selimiye mahallesi,  merkez mahallesi,  ulubeyler köyü,  karayıt köyü,  karaağaç köyü        ,  keremköy,  hacıosman köyü,  hacıhüseyinler köyü,  hacıoğlu köyü,  üçkabaağaç köyü ,  çamoba köyü,  küçükköy

AYVALIK (BATI AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Ayvalık Siemens Yetkili Servisi

AYVALIK (BATI AND. BLG.)Siemens
Adres: ATATÜRK CAD. NO:328/A EGE APT.
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler