Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Balya, Ivrindi, Kepsut, Merkez, Savaştepe, Susurluk, Balıkesir merkez, Atatürk mahallesi., Paşa alanı mahallesi., Bahçeli evler mahallesi, Pilevne  mahallesi, Altı eylül mahallesi , Kasaplar mahallesi , Karesi mahallesi , Eski kuyumcular mahallesi , Hisar içi  mahallesi, Gazi osman paşa mahallesi, Kara oğlan  mahallesi, Kuvayı milliye mahallesi, Maltepe mahallesi , Dumlu pınar mahallesi , Dink çiler mahallesi. , Sütlüce mahallesi , Sakarya mahallesi, Hasan basri çantay mahallesi 

BALIKESİR MYS (BATI AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Balıkesir Merkez Siemens Yetkili Servisi

BALIKESİR MYS (BATI AND. BLG.)Siemens
Adres: PLEVNE MAH ŞAFAK CAD EYLÜL APT A BLOK NO.39
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler