Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Andirin, Kadirli, Sumbas, Bağ mh, Cemalpaşa mh, Dere mh, Kurtuluş mh, Pazar mh, Savrun mh, Şehit halis şişman mh, Şehit kansu küçük mh, Tufanpaşa mh, Yeşiltepe mh, Yeni mh, Yedimart mh, Dervişpaşa mh, Cengiz topel mh, Şehit ibrahim kundakçı mh, Şehit mehmet delikuş mh, Şehit orhan gök mh, Şehit vedat koca mh

KADİRLİ (GÜNEY AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Kadirli Siemens Yetkili Servisi

KADİRLİ (GÜNEY AND. BLG.)Siemens
Adres: SAVRUN MAH. SIDIKA SAYGILI CAD. NO:18
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın.

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
il ve ilçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler