Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Elbeyli, Merkez, Musabeyli, Polateli, Albay ibrahim karaoğlanoğlu mh., Yaşar aktürk mh., Ekrem çetin mh., Kazım karabekir mh., Deveciler mh., Demirciler mh., İzzettin ilgün paşa mh., Kanuni sultan süleymen mh., Mehmet rıfat kazancıoğlu mh., Mehmet şanlı mh., Okçular mh., Şehitler mh., Şıh abdullah mh., Yedi aralık mh., Yeni mh., Zeytinli mh., Çaylak mh., Hasan kamil demirbaş mh., Mulla hamit mh., Müslüman bey mh.

KİLİS (GÜNEY AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Kilis Siemens Yetkili Servisi

KİLİS (GÜNEY AND. BLG.)Siemens
Adres: İZZETTİN İYİGÜN PAŞA MH NEMİKA CD YILMAZ APT ALTI NO.3
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler