Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Altintaş, Aslanapa, Dumlupinar, Merkez, Cumhuriyet mah.        , Alipaşa mah.    , Yunus emre mah., Yenidoğan mah.    , 75.yıl mah., 30 ağustos mah.    , Evliya çelebi mah., Fatih mah., Yıldırım beyazıt mah., Bahçelievler mah., 100.yıl mah., Dumlupınar mah., Zafertepe mah., Gaybi efendi mah., Fuatpaşa mah., Cemalettin mah., Pirler mah., Lala hüseyin paşa mah., Osmangazi mah., Mehmet akif ersoy mah.

KÜTAHYA (BATI AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Kütahya Siemens Yetkili Servisi

KÜTAHYA (BATI AND. BLG.)Siemens
Adres: ALİPAŞA MAH. SERVİ SOK. HACI ZAİM EFENDİ AP. ALTI NO:44/4
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler