Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Kartal, Pendik, Tuzla, Batı mah-pendik, Doğu mah-pendik, Çarşı-pendik, Kaynarca-pendik, Sapanbağları mah-pendik, Topselvi-yalı-yunus mah-kartal, Bahçelievler mah-pendik, Esenyalı-pendik, Güzelyalı-pendik, Esenler mah-pendik, Çamçeşme-esenler mah-pendik, Fevzi çakmak mah-pendik, Velibaba mah-pendik, Çınardere-dumlupınar mah-pendik, Yayalar mah-pendik, Aydos-ertuğrulgazi mah-pendik, Aydos-çamlık mah-pendik, Kurtköy mah-pendik, Uydukent-pendik, Yenişehir mah-pendik

PENDİK-ŞB (MARMARA BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Pendik Siemens Yetkili Servisi

PENDİK-ŞB (MARMARA BLG.)Siemens
Adres: KURTKÖY MAH. SEYİT ONBAŞI SOK. NO.31/A
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın.

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
il ve ilçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler