Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Adapazari, Arifiye, Erenler, Ferizli, Karapürçek, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Karaman, Camili, Korucuk, Pekşenler, Kayalar memduhiye köyü erenler, Kayalar reşitbey köyü erenler, Adapazarı, Çaybaşı köyü, Çaykışla köyü, Yazılı köyü erenler, Kurtbeyler köyü, Maltepe, Çökekler köyü, İlyaslar köyü

SAKARYA-ADAPAZARI (MARMARA BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Sakarya Siemens Merkez Servisi

SAKARYA-ADAPAZARI (MARMARA BLG.)Siemens
Adres: YENİDOĞAN MAH. BOSNA CAD. ANA SOKAK NO:28
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler