Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Ahmetli, Köprübaşi, Salihli,  yörük mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Aksoy mahallesi, Sağlık mahallesi, Güneş mahallesi ,  kurtuluş mahallesi,  durasıllı kasabası, Sart kasabası, Adala nahiyesi ,  ahmetli merkez ulucami mh,  barbaros mahallesi,  güldede mahallesi,  6 eylül mahallesi,  k.başı merkez namıkkemal mh,  mehmet akif ersoy mahallesi,  namıkkemal mahallesi,  temrek mahallesi,  alanyolu köyü,  kurtlar köyü, Salihli merkez

SALİHLİ (BATI AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Salihli Siemens Yetkili Servisi

SALİHLİ (BATI AND. BLG.)Siemens
Adres: GÜNEŞ MAH AVAR CAD NO.39
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler