Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Akdeniz, Çamliyayla, Tarsus, Toroslar, Anıt mh, Yeni mh, Şehitler tepesi, Kırklar sırtı mh, Akşemsettin mh, Altaylılar mh, Ergenekon mh, Öğretmenler mh, Mithat paşa mh, Şehit ishak mh, Barbaros mh, Bahçe mh, Duatepe mh, Şahin mh, Çağlayan mh, Fevzi çakmak mh, Yeşilyurt mh, Eskiömerli mh, Reşadiye mh, Girne mh

TARSUS (GÜNEY AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Tarsus Siemens Yetkili Servisi

TARSUS (GÜNEY AND. BLG.)Siemens
Adres: ŞEHİT MUSTAFA MH 3522 SOK PAKİZE ÖZYURT AP N.17 ZEMİN KAT
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler