Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Beyağaç, Kale, Tavas, Narlı köyü-kale, Karaköy köyü-kale, Özlüce köyü-kale, Adamharmanı köyü-kale, Kurbağlık köyü-kale, Gölbaşı köyü-kale, Gökçeören köyü-kale, Uzunoluk köyü-beyağaç, Kapız köyü-beyağaç, Pınarönü köyü-beyağaç, Yeniçeşme köyü-beyağaç , Kızılcaağaç köyü-beyağaç, Eşenler köyü-beyağaç, Nikfer(büyükkonak)-tavas, Yorga köyü-tavas, Yahşiler köyü-tavas , Avdan köyü-tavas, Güzelköy köyü-tavas, Yukarıboğaz köyü-tavas, Kayaca köyü-tavas

TAVAS (BATI AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Tavas Siemens Yetkili Servisi

TAVAS (BATI AND. BLG.)Siemens
Adres: SAMANLIK MAH. MUĞLA CAD. NO:17
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler