Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Derince, Dilovasi, Izmit, Körfez (Tütünçiftlik), Kuzey mah.körfez, Güney mah.körfez, Fatih mah.körfez, Mimarsinan mah.körfez, Çamlıtepe mah.körfez, Yavuzsultanselim mah.körfez, Esentepe mah.körfez, Yeniyalı mah.körfez, Hacıosman mah.körfez, Barbaros mah.körfez, Atalar mah.körfez, Hacıakif mah.hereke, Kışladüzü mah.hereke, Çamlıtepe mah.hereke, Agah ateş mah.hereke, Cumhuriyet mah.hereke, Tavşancıl-dilovası mah., Kirazıyalı mah., Yukarıhereke mah.hereke, 17agustos mah.hereke

YARIMCA (MARMARA BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Yarımca Siemens Yetkili Servisi

YARIMCA (MARMARA BLG.)Siemens
Adres: MİMARSİNAN MAH. MEHMET AKİF ERSOY CAD. BURÇ SK. NO:38/F
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler