Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde, müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Çukurova, Karaisali, Karataş, Sariçam, Seyhan, Yüreğir, Turgut özal blv., Kenan evren blv., Atatürk cd., Reşatbey mh., Toroslar mh., Güzelyalı mh., Balcalı mh., Ziyapaşa blv., Gazipaşa blv, Yeşilevler mh., Saydam cd., Yurt mh., Huzurevleri mh., Belediye evleri, 100.yıl mh., Beyazevler mh., Yüreğir ilçesi, Sofulu ilçesi, Döşeme mh., Yeşilyurt mh.


ADANA MYS (GÜNEY AND. BLG.)Siemens
GÜRSELPAŞA MAH ALİYA İZZET BEGOVİÇ BUL DİLEK ST C

Yol tarifi

444 66 88

444 66 88

Dijital Sertifikalı Yetkili Servis

Farklı bir konumdan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz il ve ilçe bilgilerini seçiniz