Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Anamur, Aydincik, Bozyazi, Akarca mh., Akdeniz mh., Bahçe mh., Bahçelievler mh., Çarıklar mh., Esentepe mh., Fatih mh., Göktaş mh., Güneyyurt mh., Güzelyurt mh., İskele mh., Kalınören mh., Ören mh., Sağlık mh., Saray mh., Sultan alaattin mh., Toroslar mh., Yalıevleri mh., Yeşilyurt mh., Efeler mh.

ANAMUR (GÜNEY AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Anamur Siemens Yetkili Servisi

ANAMUR (GÜNEY AND. BLG.)Siemens
Adres: KIBRIS CAD. NO:30/B
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler