Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde, müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Aladağ(Karsanti), Ceyhan, Imamoğlu, Yumurtalik, Cumhuriyet mah., Namık kemal mh., Şahin özbilen mh., İstiklal mh., Hürriyet mh., Fatih sultan mehmet mh., Mithat paşa mh., Küçük kırım mh., Belediye evleri mh., Yarsuat mh., Muradiye mh., Burhaniye mh., Sarısakal mh., Modern evler mh., Gaziosmanpaşa mh., Esentepe mh., Konakoğlu mh., Ulus mh., Bota mh., Altıocak mh.


CEYHAN (GÜNEY AND. BLG.)Siemens
MURADİYE MAH. İSTASYON CAD. NO:90

Yol tarifi

444 66 88

444 66 88

Dijital Sertifikalı Yetkili Servis

Farklı bir konumdan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz il ve ilçe bilgilerini seçiniz