Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Kartal, Maltepe, Pendik, Cevizli mah-kartal (çm), Kartal-merkez (çm), Rahmanlar-kartal (çm), Topselvi-kartal (çm), Atalar mah-kartal (çm), Esentepe-kartal (çm), Kordonboyu mah-kartal (çm), Orhantepe-kartal (çm), Yukarı mah-kartal (çm), Yunus mah-kartal (çm), Yakacık-kartal (çm), Soğanlık-kartal (çm), Uğurmumcu-kartal (çm), Ortadağ-kartal (çm), Cevizli-maltepe (çm), Çavuşoğlu mah-topselvi-kartal (çm), Karlıktepe mah-esentepe-kartal (çm), Petroliş mah-rahmanlar-kartal (çm), Kurfalı-yakacık-kartal (çm), Hürriyet mah-yakacık-kartal (çm)

KARTAL (MARMARA BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Kartal Siemens Yetkili Servisi

KARTAL (MARMARA BLG.)Siemens
Adres: PETROL İŞ MAH. ORUÇ REİS SOK. NO:14/A
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın.

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
il ve ilçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler