Size En Yakın Yetkili Servisimiz

Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Kiziltepe, Mazidaği, Merkez, Ömerli, Savur, Yeşilli, Cumhuriyet mah., Ensar mh, Evren mh, Gül mh, Hürriyet mh., Kayacan mh, Köprübaşı mh, Latifiye mh, Medrese mh, Savurkapı mh, Saraçoğlu mh, Şar mh, Şehidiye mh, Tekel mh, İstasyon mh, Ulucami mh, Yenikapı mh, Bahçelievler mh, Necmettin mh, Eminettin mh

MARDİN (GÜNEY AND. BLG.) Yetkili Servisi Dijital Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız

Mardin Siemens Yetkili Servisi

MARDİN (GÜNEY AND. BLG.)Siemens
Adres: YENİ ŞEHİR MAH RAVZA CAD 31 SOK. KANARYA APT ALTI NO.1
Telefon: 444 66 88

Bize e-posta göndermek için tıklayın

 

Farklı bir lokasyondan Yetkili Satıcı veya Yetkili Servis bulmak isterseniz
İl ve İlçe bilgilerini seçiniz

Yetkili Servisler

Size en yakın Uzman Siemens Yetkili Servisini mi arıyorsunuz?

Yetkili Servisler
Tüm Şehirler